Please wait, loading...

 
Понедiлок - П`ятниця9.00 - 20.00
Офic:бул. Лесі Українки, 34, офіс 603, Київ, Україна, 01133
Тел:+380 67 364-84-01
CBR у соціальних мережах:
 • Українська
 • English

Про онлайн-панель CBR PointПоширені питання

Участь в онлайн-панелі

  • Хто може стати учасником панелі?

Кожна людина, що постійно проживає на території України, може брати участь в панелі CBR Point.

  • Яким має бути вік учасника панелі?

Стати учасником онлайн-панелі CBR Point може кожна людина, якій виповнилося 16 років. Ті, кому немає 16 років, мають отримати згоду на участь від своїх батьків, або опікунів.

  • Чи можуть брати участь у дослідженнях члени однієї сім’ї?

Так, можуть. При цьому у кожного учасника має бути власний обліковий запис (створений через власну email адресу).

  • Як припинити участь в панелі CBR Point?

Для відмови від участі — натисніть відповідну кнопку. Ваші особисті дані будуть видалені негайно і ви перестанете бути учасником панелі.

  • Чи можна запрошувати до участі в онлайн-панелі CBR Point друзів та знайомих?

Звичайно, ми завжди раді новим учасникам!

Реєстрація

  • Чи може кілька людей користуватися одним обліковим записом в онлайн-панелі CBR Point?

Ні, кожен учасник онлайн-панелі CBR Point має зареєструвати свій обліковий запис за допомогою власної електронної адреси. Не можна використати одну електронну адресу для різних учасників.

  • Чому при реєстрації потрібно вводити поштову адресу?

Ця інформація нам необхідна для забезпечення вірогідності отриманих в результаті опитувань даних. Так ми можемо впевнитися, що володіємо інформацією про місцеперебування респондентів та матимемо змогу скористатися цими даними для статистичної оцінки.

  • Я забув пароль, що робити?

Натисніть на посилання “Забули ваш пароль?” під формою входу в онлайн-панель, далі введіть електронну адресу, на яку зареєстровано ваш обліковий запис. Після цього ми відправимо вам пароль на вашу електронну скриньку.

Захист даних

  • Яким чином використовуються реєстраційні дані користувачів онлайн-панелі CBR Point?

Дані, які користувач надає при реєстрації в онлайн-панелі CBR Point, зберігаються на нашому сервері та призначені виключно для особистого користування учасником панелі. Дані, які учасники панелі надають під час відповідей на питання анкет досліджень, обробляються та зберігаються в анонімному вигляді.

  • Як відбувається обробка даних?

Відповіді учасників онлайн-панелі CBR Point зберігаються на нашому сервері у вигляди числових кодів (без зазначення імен та адрес респондентів, анонімно).

  • Що відбувається з особистими даними учасника після відмови від участи в онлайн-панелі CBR Point?

Особисті дані учасників, які припинили свою участь в онлайн-панелі CBR Point, остаточно видаляються. Результати досліджень онлайн-панелі CBR Point архівуються в анонімному вигляді, тому з них неможливо отримати інформацію, яка б давала змогу ідентифікувати конкретного респондента.

Винагорода за участь в опитуваннях CBR Point

 • Яка винагорода передбачена для учасників онлайн-панелі CBR Point?
  За кожне пройдене опитування учасник онлайн-панелі CBR Point отримує певну грошову винагороду. Грошову винагороду можна перевести на рахунок мобільного телефону, вказаного учасником у профілі.
 • Зверніть увагу, що перерахунок винагороди здійснюється виключно на рахунок мобільного телефону.
 • Учасник панелі CBR Point отримує певну грошову винагороду за кожну заповнену анкету. Розмір винагороди за анкету індивідуальний в кожному дослідженні та розраховується в залежності від середньої тривалості заповнення анкети. Коли баланс на вашому рахунку досягне 100 гривень, ви можете сформувати запит на виплату винагороди й ми переведемо її на рахунок вашого мобільного телефону. Свою винагороду не можна передати іншому учаснику онлайн-панелі CBR Point.
 • Як вивести винагороду?
  В особистому кабінеті в розділі «Нагороди», ви маєте змогу перевіряти стан вашого рахунку. Коли баланс на вашому рахунку досягне 100 гривень сформуйте запит на виплату винагороди й ми переведемо її на рахунок вашого мобільного телефону. Аби ви мали змогу отримувати вашу винагороду, обов‘язково заповніть поле «Номер мобільного телефону» у вашому профілі. Ви можете це зробити одразу при реєстрації, або пізніш, при редагуванні вашого профілю. Саме на цей, вказаний вами номер ви можете переказувати виплати ваших винагород.
  За бажанням, учасник може накопичувати винагороду та вивести її пізніше. Мінімальна сума для виведення складає 100 гривень.
  Історію запитів на виплати ви маєте змогу перевірити натиснувши на іконку
 • Як швидко я отримаю винагороду після подання заявки в особистому кабінеті?
  Для обробки заявки та перерахування коштів нам потрібен деякий час. Ми докладаємо максимум зусиль для якомога швидшого перерахунку. Зазвичай це відбувається 2-3 рази на місяць, максимальний термін виплати винагороди – 10 робочих днів. Термін може бути довшим у святкові періоди.
 • Як довго зберігається винагорода?
  Винагорода зберігається в обліковому записі, поки людина є учасником панелі CBR Point. Якщо людина припиняє участь в онлайн-панелі та має менш як 100 гривень на рахунку — то вони втрачаються. У разі, якщо на момент припинення участі в панелі на рахунку учасника понад 100 гривень, то він зможе отримати свою винагороду одним з передбачених способів протягом року з моменту відмови від участі в панелі CBR Point.
  Радимо учасникам, які хочуть припинити участь в дослідженні та мають менше ніж 100 гривень на рахунку, взяти участь у ще кількох дослідженнях аби отримати винагороду. Маємо надію, що наша з вами співпраця триватиме довго і ви зможете скористатися всіма перевагами участі в онлайн-панелі CBR Point.
 • Як дізнатися суму винагороди?
  Переглянути стан рахунку можна в особистому кабінеті, після авторизації.

Участь у дослідженнях

 • Яким чином учасники дізнаються про проведення чергового дослідження?
  Учасникам на електронну пошту надходять запрошення до участі у дослідженні. Для цього при реєстрації необхідно вказати електронну адресу, за якою ми зможемо з вами зв’язатися. Або Ви можете перевірити наявність чергового дослідження у свому особистому кабінеті в розділі «Опитування».
 • Як часто надходять запрошення до участи в дослідженнях онлайн-панелі CBR Point?
  Учасник може сам визначити частоту запрошень до участі в дослідженнях. Це можна зробити в особистому кабінеті.
  Частота участі в дослідженнях залежить від різних факторів: кількість людей, що необхідна для проведення певного дослідження, яких саме людей необхідно опитати тощо. Крім того, ми не опитуємо тих самих людей на однакові теми та надаємо всім учасникам панелі однакову можливість взяти участь у дослідженні.
  Ми прагнемо дати змогу всім учасникам онлайн-панелі CBR Point брати участь у бажаній кількості опитувань.
 • Скільки часу потрібно, щоб відповісти на питання анкети?
  Цей час залежить від дослідження. Ми надсилаємо інформацію про тривалість анкети разом із запрошенням до участі в дослідженні.
 • Чи можна зупинити заповнення анкети та закінчити відповідати пізніше?
  Так, це можливо. В більшості досліджень можна зупинитись та закінчити відповідати на питання анкети в зручний для вас час.
  УВАГА! Вашу винагороду буде нараховано лише після того, як ви дасте відповіді на всі питання анкети. Дослідження можуть тривати лише кілька днів, тому радимо не відкладати заповнення на довгий час.
 • Чи можна відмовитись від участі в якомусь дослідженні?
  Так, учасник може відмовитись брати участь у дослідженні. Водночас ми сподіваємося на те, що учасники онлайн-панелі CBR Point будуть регулярно відповідати на питання анкет. Ми з розумінням ставимося, якщо люди не можуть долучитися до опитування через особисті обставини чи брак часу.
  Деякі дослідження тривають лише кілька днів, тому радимо не гаяти часу.
 • Що означають повідомлення «ми шукаємо людей з іншим профілем» або «ми вже отримали достатньо відповідей з групи, до якої Ви належите (вік, стать та/або регіон)»?
  Під час підготовки дослідження ми складаємо певні профілі людей, яких необхідно опитати. Так, наприклад, якщо дослідження стосується спорту, то нам будуть потрібні респонденти, які цікавляться спортом, або відповідають тим чи іншим соціально-демографічним характеристикам. Тому іноді учасники можуть отримувати повідомлення, що вони не можуть долучитися до того чи іншого дослідження.

Технічні питання

 • Що робити, якщо не працює посилання на дослідження?

Спробуйте скопіювати та вставити посилання в адресний рядок браузера.

 • Що робити, якщо виникла проблема під час заповнення анкети?

Відправте нам повідомлення з описом проблеми за допомогою форми зворотного зв’язку.

Онлайн-панель CBR PointПравила

Реєстрація

Для участі в дослідженнях CBR Point необхідно пройти реєстрацію. Для цього треба заповнити реєстраційну форму тут.
Інформація, надана при реєстрації має бути правдивою, повною та не містити помилок.
Необхідно надати свою електронну адресу та номер телефону, за якими ми можемо зв’язатися з учасником. Будьте уважні при наданні адреси електронно пошти — вона має бути правильною.
Також необхідно ввести пароль, який буде відомий лише вам, це потрібно для захисту вашої інформації та надійності результатів досліджень.
Кожен учасник може зареєструватися лише один раз. Якщо учасник реєструє декілька електронних адрес під вигаданими іменами — він не зможе залишитися учасником панелі, облікові записи будуть деактивовані, без можливості виведення винагороди. Ця міра є необхідною для запобігання фальсифікації даних.
Заповнення форми — це перша частина реєстрації в онлайн-панелі CBR Point. Другу частину, необхідну для завершення реєстрації, учасники отримують на свою електронну пошту.
Участь в онлайн-панелі CBR Point неможлива без заповнення другої частини реєстраційної форми. Після заповнення та відправлення другої частини реєстраційної форми, людина стає учасником онлайн-панелі CBR Point.

Дослідження

Учасники онлайн-панелі повинні самостійно відповідати на запитання, не враховуючи думку третіх осіб. Це дуже важливо. Ми радимо учасникам не дозволяти членам родини, друзям, колегам, будь-яким іншим людям спостерігати за екраном монітору під час заповнення анкети. Учасник має концентруватися на відповідях і не звертати уваги на коментарі інших. Онлайн-інтерв’ю є індивідуальними та розроблені для особистого заповнення.
Питання в анкетах онлайн-панелі CBR Point складені з орієнтацією на учасника онлайн-панелі. CBR Point самостійно визначає тих, хто може брати участь в опитуваннях, засновуючись за критеріях того чи іншого дослідження. Також іноді кількість потенційних учасників дослідження виявляється занадто великою, в такому разі вибір респондентів відбувається методом випадкового відбору серед тих учасників, що підпадають під необхідні критерії.

Ідентифікація

Просимо реєструватися в онлайн-панелі CBR Point лише один раз. В разі, якщо ми побачимо спроби повторної реєстрації від однієї особи, ми відмовимо такій людині в участи в онлайн-панелі, а вся накопичена винагорода буде видалена.

Cookies

Cookies – це текстовий файл, який формується інтернет-сервером та зберігається на комп’ютері користувача. Такі файли не містять персональну інформацію про людину. У файлах cookies зберігається інформація про інтернет-браузер та цифровий код користувача.

Винагорода

В онлайн-панелі CBR Point передбачена винагорода за кожну заповнену до кінця анкету. Винагорода вираховується окремо для кожного опитування залежно від тривалості заповнення анкети. Розмір винагороди оголошується перед початком опитування.
Ми докладаємо зусиль для адекватної оцінки часу, необхідного для участі в опитуванні, разом з тим тривалість заповнення анкети є індивідуальною для кожного респондента. Для цього перед початком дослідження ми визначаємо середній час, необхідний для заповнення анкети учасником онлайн-панелі.
Коли баланс на вашому рахунку досягне 100 гривень, ви зможете сформувати запит на виплату винагороди й ми переведемо її на рахунок вашого мобільного телефону. Виплата винагород відбувається 2-3 рази на місяць. Аби Ви мали змогу отримувати Вашу винагороду обов‘язково заповніть поле «Номер мобільного телефону» у вашому профілі. Ви можете це зробити одразу при реєстрації, або пізніш, при редагуванні вашого профіля. Саме на цей, вказаний вами номер ви можете переказувати виплати ваших винагород.
Якщо учасник фальсифікує відповіді хоча б на одне з опитувань, його буде виключено з онлайн-панелі CBR Point, а накопичена винагорода буде видалена.
Учасник онлайн-панелі CBR Point може в будь-який час відмовитися від участі в панелі. Якщо при цьому сума на рахунку дорівнює, або перевищує 100 гривень, то він може вивести нагороду протягом року з часу відмови від участі. Якщо при відмові сума на рахунку учасника менша за 100 гривень – виведення винагороди неможливе.
Сподіваємося, що ви братимете участь в онлайн-панелі CBR Point довгий час та будете користуватися перевагами, які ми надаємо учасникам панелі.

Онлайн-панель CBR PointТехнічні вимоги

Браузер

Для того, щоб наші дослідження коректно показувалися, ми радимо учасникам онлайн-панелі CBR Point користуватися останніми версіями Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome.

Мультимедіа

Іноді ми проводимо дослідження, в яких пропонуємо респондентам оцінити фільм, або коротке відео. Для участі в таких опитуваннях учасникам необхідно мати можливість відтворення відео на своєму комп’ютері – Windows Media Player або Adobe Flash.

Флеш

Для деяких досліджень респондентам необхідно оцінити короткі відео, створені за допомогою Flash. Тому ми радимо учасникам встановити Flash Player.

CBRОфіс в Києві
Контакти CBR
УЧАСТЬ В ОПИТУВАННЯХОнлайн-панель CBR
Приєднуйтесь до онлайн-панелі CBR:
ЗВ'ЯЗАТИСЬСоціальні медіа
Сторінки CBR у соціальних мережах

Авторські права CBR.com.ua. Всі права захищені.

Авторські права CBR.com.ua. Всі права захищені.